Nasi uczniowie na meczu Ligi Mistrzów w piłce siatkowej

By | 30 grudnia 2016

Już po raz siódmy uczniowie Zespołu Szkół im. Jana Raka w Husowie dopingowali na żywo swoich ulubionych siatkarzy. Tym razem fani z Zespołu Szkół w Husowie wybrali się na mecz drugiej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Dnia 22 grudnia 2016 r. AssecoResovia Rzeszów podejmowała na swoim terenie Berlin Recycling Volleys. AssecoResovia Rzeszów pokonała w zaciekłej rywalizacji Berlin Recycling Volleys 3:2. To drugie zwycięstwo wicemistrzów Polski w tych rozgrywkach. W pierwszym meczu pokonali Duklę Liberec. Hala Podpromie wypełniona była po same brzegi kibicami, wśród nich 37 fanów z Husowa i Tarnawki.
Uczestnicząc w wydarzeniach sportowych młodzież utrwala właściwe zachowania na imprezach masowych oraz podnosi poziom kulturalnego dopingowania. Celem wycieczki było również wzbudzanie aktywności sportowej wśród dzieci i młodzieży, propagowanie „zdrowej” rywalizacji, zdrowego stylu życia oraz wdrażanie do aktywnego spędzania wolnego czasu.