Konkurs plastyczny – „Żyj zdrowo na sportowo”

By | 15 maja 2017

Stowarzyszenie Dobra Strona Wsi Husów oraz Zespół Szkół im. Jana Raka w Husowie ogłaszają konkurs plastyczny pt. „Żyj zdrowo na sportowo”. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum.

Tematyka prac plastycznych zgłaszanych do konkursu musi dotyczyć aktywnego trybu życia. Prace plastyczne powinny ukazywać aktywność fizyczną jako styl życia sprzyjający zdrowiu. Uczestnik może zgłosi do konkursu 1 pracę plastyczną. Dopuszcza się dowolną technikę pracy w formacie A4 lub A3.

Prace plastyczne należy składać w terminie do 2 czerwca 2017 r. do wychowawców klas.

Konkurs plastyczny organizowany jest  w ramach projektu „Żyj zdrowo na sportowo – zajęcia sportowo – rekreacyjne dla dzieci i młodzieży z okazji Dnia Sportu”. Projekt realizowany jest dzięki wsparciu finansowemu z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.

Zachęcamy do uczestnictwa! Na zwycięzców i uczestników konkursu czekają atrakcyjne nagrody…