Dopingujemy Asseco Resovię Rzeszów

By | 11 października 2017

Już po raz dziewiąty uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Raka
w Husowie dopingowali na żywo swoich ulubionych siatkarzy. Tym razem uczniowie wybrali się na mecz 3 kolejki fazy zasadniczej PlusLigi.

Dnia 7 października 2017 r. Asseco Resovia Rzeszów podejmowała na swoim terenie aktualnego mistrza Polski – ZAKSĘ Kędzierzyn Koźle. Hala Podpromie wypełniona była po same brzegi kibicami, wśród nich dwudziestoosobowa grupa fanów z Husowa i Tarnawki. Asseco Resovia Rzeszów niestety przegrała 1:3.

Uczestnicząc w wydarzeniach sportowych młodzież utrwala właściwe zachowania na imprezach masowych oraz podnosi poziom kulturalnego dopingowania. Celem wycieczki było również wzbudzanie aktywności sportowej wśród dzieci i młodzieży, propagowanie „zdrowej” rywalizacji, zdrowego stylu życia oraz wdrażanie do aktywnego spędzania wolnego czasu.