Mikołaj

By | 8 grudnia 2017

W czwartek 6 grudnia, podtrzymując szkolną tradycję, obchodziliśmy dzień Św. Mikołaja. Z tej okazji zawitały do  naszej placówki trzy urokliwe postacie –  Anioł i dwa elfy jako zastępstwo zapracowanego w swoje święto Św. Mikołaja. Przybyły do naszej szkoły, by razem z nami cieszyć się tym dniem. Posłańcy poczęstowali smakołykami wszystkie grzeczne dzieci (okazało się dzisiaj, że innych w naszej szkole po prostu nie ma) i ręczących za swoje dobre zachowanie nauczycieli. W niektórych klasach osobiście rozdały prezenty. Bez względu na wiek, wszyscy w naszej szkole z radością wymieniali się podarunkami i życzeniami. Uczniowie  6 i 7 klasy po wręczeniu słodkości od posłańców Św. Mikołaja odbyli  zaś wycieczkę do kina na film „Listy do M 3″. Udało się też dotrzeć na czas do uczniów klasy III gimnazjum i podnieść im poziom cukru w organizmie przed egzaminem próbnym z przedmiotów przyrodniczych i matematyki. W Mikołajki wspaniałej atmosferze towarzyszyła świetna zabawa, każda osoba była radosna z możliwości otrzymania i darowania prezentów.

Tekst : Gabriela Bojda kl.IIG

Zdjęcia : Halina Peszko