Mikołaj w naszej szkole

By | 11 grudnia 2018

Jak co roku, zgodnie z tradycją w progi naszej szkoły zawitał Święty Mikołaj. Towarzyszył mu pomocniczy Aniołek, a ni stąd, ni zowąd pojawił się również Diabełek. Mikołaj wszystkich grzecznych uczniów i nauczycieli obdarował słodkimi upominkami. Niektórzy musieli wykupić prezenty śpiewając piosenkę, mówiąc modlitwę lub wykonując specjalne polecenie Mikołaja i obiecując poprawę. Wszystkim dopisywał świetny humor i świąteczny nastrój. Każdy miał możliwość zrobienia sobie zdjęcia z wyjątkowym gościem. Ponadto, dzień ten był również „dniem czapki Mikołaja”, uczniowie mogli więc przyjść przebrani w świąteczne akcesoria.

Z okazji Dnia Świętego Mikołaja życzymy wszystkim udanych prezentów, wiele radości i uśmiechu!