Świąteczny wystrój klas

By | 22 grudnia 2018

20 grudnia w naszej szkole miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu organizowanego przez samorząd uczniowski na najpiękniej udekorowaną świątecznie klasę.

Oceny wystroju klas  dokonało jury w składzie :

Panie : Anna Węglarska, Agnieszka Wilk, Mariola Łapa, Małgorzata Pikuła oraz przedstawiciele samorządu szkolnego : Gabriela Bojda kl. III G, Kinga Kot kl. IV, Milena Kielar kl. IV a.

Ocenie w szczególności podlegały następujące elementy : gazetka, choinka lub stroik oraz dekoracja okien – preferowane były elementy dekoracyjne i ozdoby  wykonane ręcznie.

Jury miało niełatwe zadanie, ponieważ wszystkie klasy wyglądały pięknie, a uczniowie wykazali się pomysłowością, wyobraźnią, kreatywnością i pracowitością. W szkole zapachniało piernikami, jodłowymi gałązkami, rozbłysły światełka na choinkach i narodziła się ta jedyna w swoim rodzaju atmosfera, która sprawia, że jutrzejsze Jasełka i Wigilie klasowe będą pełne wzruszeń, życzliwości  i radości.

Pora na ogłoszenie zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych :

W klasach: II, III, IV a i IV b – zwyciężyła klasa III.

W klasach : V a, V b i VI – zwyciężyła klasa V a

W klasach : VII, VIII i III  – zwyciężyła klasa III G.

Wszystkim klasom i ich wychowawcom serdecznie gratulujemy.