By | 1 lutego 2020

30 stycznia 2020 r. w Szkole Podstawowej im. Jana Raka w Husowie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu dzieci pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach i wspólnie ze swoimi paniami przygotowały dla nich przedstawienie Jasełkowe. Na wstępie pani dyrektor Halina Harmuszkiewicz przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami i złożyła serdeczne życzenia wszystkim babciom i dziadkom. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie. W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej dzieci przedstawiły program artystyczny. Oprócz montażu słowno – muzycznego, szanowni goście obejrzeli także pokazy taneczne w wykonaniu swoich wnuczek i wnuczków. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role. Następnie dzieci obdarowały swoich ukochanych dziadków medalami oraz upominkami. Frekwencja jak co roku dopisała. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom swoje uczucia oraz podziękować za trud włożony w ich wychowanie.