Program „Zdalna szkoła”

By | 25 października 2020

Szanowni Państwo!

Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Husowie informuje, że istnieje możliwość wypożyczenia laptopów z programu „Zdalna szkoła”. Program jest przeznaczony głównie dla uczniów z rodzin wielodzietnych.

W związku z powyższym prosimy Rodziców, których co najmniej dwójka dzieci uczęszcza do Szkoły Podstawowej w Husowie oraz potrzebują komputer do zdalnego nauczania, o kontakt telefoniczny z dyrekcją szkoły w poniedziałek, 26 października 2020 roku, w godzinach od 8.00 – 13.00.

Rodziców uczniów, którzy nie maja rodzeństwa w naszej szkole, a komputery są potrzebne do zdalnego nauczania, prosimy o kontakt we wtorek, 27 października 2020r., w godzinach od 8.00 do 12.00. Jeśli na stanie szkoły będą wolne komputery, zostaną wypożyczone potrzebującym uczniom.

Informujemy, że laptopy przekazujemy rodzicowi/opiekunowi prawnemu ucznia po podpisaniu umowy użyczenia z dyrektorem szkoły.

Telefon kontaktowy: 17 22 69 300

Halina Harmuszkiewicz