Uroczysta inauguracja roku szkolnego rozpocznie się 1 września o godzinie 8.00 Mszą Świętą w kościele w Husowie dla wszystkich uczniów.

Spotkanie organizacyjne dla uczniów, nauczycieli i rodziców odbędzie się w sali gimnastycznej w szkole.

Dyrekcja Zespołu Szkół w Husowie ogłasza, w związku z remontem generalnym przeprowadzanym w budynku głównym szkoły w Husowie nastąpi zmiana organizacji lekcji do czasu zakończenia remontu.

1.     Dla uczniów klasy Ia i III Szkoły Podstawowej lekcje odbywać się będą  w budynku filialnym na Górnicy od godziny 11.00.

2.     Dla uczniów klas IV – VI z Tarnawki i Husowa lekcje odbywać się będą w szkole
w Tarnawce od godziny 7.30.

3.     Dla uczniów Gimnazjum lekcje odbywać się będą w budynku Straży Pożarnej oraz
w szkole w Husowie od godziny 8.00.

4.     Dla uczniów do Tarnawki oraz do budynku filialnego zorganizowany został dowóz.

Plan dowozu będzie podany uczniom w czasie spotkania organizacyjnego.

Godziny dowozu uczniów klasy II Szkoły Podstawowej do budynku filialnego:

Odjazd             7.40

Powrót            12.00

Godziny dowozu uczniów klasy Ia i III Szkoły Podstawowej do budynku filialnego:

Odjazd            10.45 – przystanek obok „starego kościoła”

Powrót            15.20

Godziny dowozu uczniów Szkoły Podstawowej z Husowa do Tarnawki:

Odjazd            7.10 – przystanek obok „starego kościoła” z Husowa do Tarnawki

Powrót            12.50 – spod szkoły w Tarnawce do Husowa

Godziny dowozu uczniów Gimnazjum z Tarnawki do Husowa:

Odjazd            7.40 – z Tarnawki do Husowa

Powrót            14.10 – z Husowa do Tarnawki