Dziękujemy !

By | 23 czerwca 2022

Panu Markowi Ożogowi

w podziękowaniu za trud włożony w edukację

oraz serce okazywane dzieciom przez wszystkie lata nauczania

W życiu piękne są tylko chwile”,

chwile, które coś ważnego rozpoczynają lub coś kończą. Przejście na emeryturę to moment
w życiu, który łączy obie te cechy.

Nadszedł moment podziękowania za wieloletnią pracę wicedyrektorowi szkoły, Panu Markowi Ożogowi.

Pan Marek całe życie zawodowe jest związany z naszą szkołą. Kocha pracęz dziećmi i młodzieżą. Nigdy nie brakowało mu cierpliwości i wiary w sens wykonywanej pracy. Z równym zapałem nauczał, grał w piłkę, wychowywał dzieci w duchu harcerskich ideałów.

Przez ostatnie lata jako wicedyrektor czuwał nad organizacją pracy w szkole. W imieniu wszystkich współpracowników dziękuję Panu za życzliwość, za każde ciepłe słowo, życiową mądrość i otwarte serce.

Życzymy, aby wszystkie plany i marzenia odkładane na później spełniły się właśnie teraz, żeby znalazł Pan czas dla siebie, na odpoczynek, na pielęgnowanie swoich pasji i zainteresowań, a przede wszystkim życzymy  dobrego zdrowia, pogody ducha, ciepła i spokoju w życiu osobistym.

Pana udziałem niech się stanie satysfakcja z dobrze spełnionej misji zawodowej i wdzięczność uczniów, rodziców i nas – nauczycieli.

W imieniu wdzięcznych koleżanek, kolegów, współpracowników

oraz całej społeczności uczniowskiej

Halina Harmuszkiewicz