Bijemy rekord – po raz trzeci!!!

By | 27 października 2022
27 października w naszej szkole odbyła się akcja czytelnicza „Przerwa na czytanie – bicie rekordu w czytaniu na przerwie”. To już III Międzynarodowa edycji VII Ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w liczbie osób czytających na przerwie organizowanej w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych.
U nas w szkole akcja odbyła się po raz trzeci i jak w poprzednich latach przebiegała w miłej atmosferze. Większość uczniów zabrała do szkoły ulubione książki, a zapominalskim udzieliła „pierwszej pomocy czytelniczej” pani bibliotekarka. Dla uczniów klas Ia i Ib utworzono Strefy czytania, dzięki czemu wysłuchali oni bajek czytanych przez starsze uczennice.
Wszystkim, którzy wzięli udział w akcji, serdecznie dziękujemy! Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.