Wycieczka do Łańcuta

By | 17 listopada 2022
15 listopada uczniowie klasy 4 i 5 wzięli udział w wycieczce do Łańcuta. Swoje podwoje otworzył przed nami Zamek w Łańcucie- dzieci z klasy piątej uczestniczyły w lekcji muzealnej w Centrum Kultury i Tradycji. Odkrywały tajemnice Łańcuta, rozgrywając grę fabularną Assarmot. Dzięki niej poznały najważniejsze fakty z historii Zamku i jego najmłodszych mieszkańców. Natomiast klasa 4 miała okazję zwiedzić II piętro zamku i nowoczesną wystawę powozów i sań w dawnej ujeżdżalni. Korzystając z pięknej pogody udaliśmy się na krótki spacer po pięknych parkowych alejkach.
Na uczniów czekała jeszcze jedna atrakcja- udział w wydarzeniu Lekcja w kinie. Dzięki lekcji prowadzonej w atrakcyjnej formie, mogliśmy poszerzyć naszą wiedzę dotyczącą efektów specjalnych , następnie obejrzeliśmy film „Tajemniczy ogród”.