Konkurs recytatorski

By | 28 listopada 2022
24 listopada 2022 r. w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski poezji patriotycznej Kiedy myślę Ojczyzna…. Celem konkursu było popularyzowanie poezji o tematyce patriotycznej, utrwalanie poczucia dumy narodowej i promowanie młodych talentów. W konkursie wzięło udział 26 uczniów z klas 4-8. Poziom rywalizacji był bardzo wyrównany, uczestnicy zaprezentowali ciekawe interpretacje najpiękniejszych polskich wierszy.
Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:
Klasy 4-6
I miejsce – Kuba Bar kl. 6
II miejsce – Franciszek Huk kl. 4
III miejsce – Maja Kontek kl. 4
III miejsce – Paweł Styś kl. 4
Klasy 7-8
I miejsce- Paulina Litwin kl.8b
II Katarzyna Frańczak kl.7
Wyróżnienia
Milena Kielar kl.8a
Magdalena Trojnar kl.8b
Karina Wrona kl.8b
Jagoda Orłow kl.8b
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!