Zakończenie roku szkolnego – czas refleksji  i podsumowań.

By | 23 czerwca 2023

Kochani Uczniowie!                                                           

Drodzy Nauczyciele, Księża, Pracownicy szkoły!

Szanowni Rodzice!

 

Dzisiaj zakończyliśmy rok szkolny, pierwszy dla pierwszoklasistów i ostatni w tej szkole dla klas VIII.

 

Drodzy Absolwenci!

Spotykacie się tutaj i w takim gronie po raz ostatni. Towarzyszy Wam świadomość, że lata spędzone w tej szkole to historia, a jednocześnie początek nowego czasu. Przed Wami droga ku indywidualnemu rozwojowi, ku odkrywaniu nowych możliwości, ku dorosłości.

Życzę Wam, abyście z wiarą w siebie szli przez życie. W każdym z Was jest siła, odwaga i zdolności, które pozwolą Wam odnosić sukcesy.

Życie składa się z różnych chwil – radosnych i przyjemnych, z momentów, kiedy odczuwa się porażkę i smutek, ale też zwycięstwo i satysfakcję. Staraliśmy się przez wszystkie lata jak najlepiej przygotować Was do ruszenia w świat. Budujcie Waszą przyszłość na mądrości, którą tyle lat zdobywaliście.

Życzę Wam, Drodzy Absolwenci, abyście z wiarą w siebie szli przez życie.

W każdym z Was jest siła, odwaga i zdolności, które pozwolą Wam odnosić sukcesy. Wszak „sukces jest sumą małych wysiłków, powtarzanych dzień po dniu”.

 

Zakończenie roku szkolnego to czas refleksji  i podsumowań.

Wy, Drodzy Uczniowie, uczynicie to w klasach, wspólnie z wychowawcami.

Ja zaś pragnę dzisiaj serdeczne podziękowania złożyć Panu Wicedyrektorowi Sławomirowi Dąbrowskiemu, Gronu Pedagogicznemu oraz wszystkim Pracownikom naszej szkoły. Dziękuję  za podejmowany w codziennej pracy wysiłek, życzliwość i troskę
o kształtowanie właściwych  postaw naszych uczniów. Dziękuję za licznie podejmowane inicjatywy, które przyczyniają się do budowania pozytywnego wizerunku naszej szkoły.

 

Wyrazy podziękowania, w imieniu własnym, koleżanek i kolegów oraz całej społeczności uczniowskiej, składam Panu Markowi Kochmańskiemu. Dziękujmy za lata wspólnej pracy oraz troskę o dzieci i młodzież naszej szkoły. Życzymy realizacji planów osobistych oraz sukcesów w dalszej pracy zawodowej.

 

Słowa podziękowania kieruję również do Wójta Gminy Markowa, Pana Mirosława Maca, za wszelkie działania poczynione na rzecz szkoły.

 

Szanowni Rodzice!

Szczególne wyrazy wdzięczności  za wszystkie działania wspierające funkcjonowanie szkoły, organizację imprez dla dzieci, za zaangażowanie i zrozumienie składam na ręce Pani Barbary Podolec, przewodniczącej Rady Rodziców naszej szkoły.

 

W dniu zakończenia roku szkolnego 2022/2023 życzę wszystkim, aby wakacje spędzili bezpiecznie i w dobrym zdrowiu. Abyśmy się wszyscy spotkali pierwszego września i ze szczególnym zapałem podjęli swoje obowiązki.

 

 

Halina Harmuszkiewicz

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Raka w Husowie