W krainie Biesów i Czadów

By | 8 października 2023
6 października uczniowie klasy 4 i 5 wzięli udział w wycieczce nad Solinę. Bieszczadzkie morze przywitało nas jesiennymi barwami. Piękne pejzaże podziwialiśmy z pokładu statku. W magicznym parku rozrywki “Tajemnicza Solina” czekała na nas gra terenowa “Czadowe podchody”. Sprawdzaliśmy spryt na czadowym torze sprawnościowym, szukaliśmy zatopionych skarbów olbrzymów, pokonaliśmy labirynt biesa, weszliśmy do tajemniczej studni, wspięliśmy się ścieżką w koronach drzew i zjeżdżaliśmy czadowymi ślizgami. Naszym przewodnikiem w świecie Biesów i Czadów była rusałka Natalia. A to jeszcze nie wszystko ! Podziwialiśmy panoramę Soliny z tarasu widokowego i przeżyliśmy emocjonującą podróż kolejką gondolową. Na koniec trochę wiedzy- zwiedzanie wnętrza zapory i obiektów Elektrowni Wodnej w Solinie. Jeszcze tylko pamiątki i spacer koroną zapory. To był dzień pełen wrażeń! Z wycieczki przywieźliśmy niezwykłe wspomnienia i wiele pięknych zdjęć.