Świąteczny czas

By | 23 grudnia 2023

Boże Narodzenie to jedno z najpiękniejszych i zarazem najbardziej oczekiwanych świąt. Tradycją naszej szkoły jest organizowanie z tej okazji jasełek bożonarodzeniowych. W tym roku montaż słowno – muzyczny przygotowali uczniowie edukacji wczesnoszkolnej. W pięknych kostiumach oraz na tle wymownej scenografii dzieci mówiły o dobroci, życzliwości, szacunku do drugiej osoby, o dzieleniu się z innymi tym, co w nas najpiękniejsze. W trakcie przedstawienia słowo mówione było przeplatane pięknymi pastorałkami i kolędami oraz występami tanecznymi, co wprawiło wszystkich w podniosły nastrój zbliżających się świąt. Na zakończenie jasełek wysłuchaliśmy świątecznych życzeń złożonych przez Panią Dyrektor.