Konkurs recytatorski w MBP w Łańcucie.
                                                                                                  25.10.2013 r.

Dnia 24 października 2013 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Łańcucie odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Juliana Tuwima pod hasłem „KWIATY POLSKIE”.

W konkursie wzięli udział uczniowie z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych powiatu łańcuckiego. Nasze Gimnazjum reprezentowały uczennice klasy III a : DIANA BENIW, NATALIA DREWNIAK, JAGODA SŁUPEK i JUSTYNA STANOWSKA.

Konkurs dostarczył wszystkim uczestnikom wielu wrażeń, był prawdziwą ucztą dla ducha, dał szanse zaprezentowania talentów młodych recytatorów.

Gratulujemy naszym Dziewczynom udanego występu i dziękujemy za godne reprezentowanie husowskiego Gimnazjum.

Uczennice klasy III a reprezentujące naszą szkołę w konkursie recytatorskim.
Od lewej: Natalia Drewniak, Jagoda Słupek, Justyna Stanowska, Diana Beniw.
nbspnbsp/html