Konkurs kolęd obcojęzycznych
                                                                                                 19.12.2013

19 grudnia 2013 r. w Zespole Szkół w Husowie odbył się Konkurs Świątecznej Piosenki Obcojęzycznej. 13 grup walczyło o zajęcie pierwszego miejsca. Wśród uczestników znaleźli się zarówno uczniowie szkoły podstawowej jak i gimnazjum, tj.

Antonina Cieszyńska, Kinga Styś, Daria Wójcicka, Karolina Bembenik;
Natalia Drewniak, Jagoda Słupek, Zuzanna Harmuszkiewicz;
Gabriela Inglot, Małgorzata Inglot, Kacper Baran, Szymon Lęcznar;
Gabriela Szubart, Maria Wasilewska, Faustyna Styś, Paula Wrona;
Katarzyna Bała, Katarzyna Bembenik, Daria Rak, Aleksandra Boratyn, Karolina Szylar;
Jakub Bembenik, Kinga Lonc;
Wiktoria Figiela, Aleksandra Leńczyk, Lidia Trojnar, Gabriela Bojda;
Kacper Kilian, Karolina Hundz, Dominika Ślęk, Klaudia Podolec, Kinga Figiela;
Klaudia Daniel, Julia Styś, Julia Podolec;
Kacper Szal, Sebastian Hawro, Sebastian Dulęba, Krzysztof Bar, Krystian Korzystko;
Karolina Gargała, Gabriela Trojniar, Joanna Szpunar;
Patryk Puszkarz, Dawid Majchrowski, Patryk Naróg, Krzysztof Wasilewski, Łukasz Gargała;
Magdalena Hawro, Klaudia Płaza.
Po naradach komisja wyłoniła zwycięzców.
Pierwsze miejsce z piosenką w języku angielskim, pt."Shake Up Christmas" zajęli: Jakub Bembenik i Kinga Lonc.
Drugie miejsce z piosenką w języku niemieckim, pt. "Leise rieselt der Schnee" zajęły: Jagoda Słupek, Zuzanna Harmuszkiewicz i Natalia Drewniak. Natomiast trzecie miejsce z piosenką w języku angielskim, pt."Jingle Bells" zajęli Kacper Kilian, Karolina Hundz, Dominika Ślęk, Klaudia Podolec i Kinga Figiela. Zwycięzcom gratulujemy!

nbspnbsp/html