Zawody sportowe

Dnia 26.09.2014 w Łańcucie odbyły się Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe.  Naszą szkołę reprezentowali: Oliwia Bembenik, Weronika Ciężkal, Karolina Hundz, Martyna Chudzik, Kacper Szal i Sebastian Dulęba. Wszyscy uczestnicy dzielnie walczyli, a najwyższe miejsca w swojej kategorii wiekowej zdobyli: Martyna Chudzik - V miejsce, Kacper Szal - III miejsce.

Opiekun - Agnieszka Kuch - Kielar

Kolejne sukcesy odnieśliśmy na Powiatowych Biegach Sztafetowych 8.10.2014
w Łańcucie. Drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej zajęła III miejsce, natomiast drużyna gimnazjalistek uplasowała się na miejscu II.

Skład drużyny SP:
Kacper Szal, Sebastian Dulęba, Wojciech Szpytma, Kacper Baran, Kacper Kuźniar, Kamil Styś, Łukasz Szal.

Skład drużyny Gimn:
Aleksandra Blajer, Gabriela Blajer, Kamila Kuźniar, Maria Wasilewska, Dominika Wota, Karolina Szylar, Katarzyna Bała.

Opiekun - Tomasz Cierpisz

nbspnbsp/html