TRENING POKAZOWY Z ZAKRESU TENISA STOŁOWEGO

Dnia 1 lipca 2016 r. (piątek) w Zespole Szkół im. Jana Raka w Husowie w godz. 10.00 – 12.00 w ramach projektu „Profilaktyka poprzez sport – zajęcia sportowo – rekreacyjne dla dzieci i młodzieży” odbędą się zajęcia instruktażowo – pokazowe z zakresu tenisa stołowego. Projekt realizowany jest dzięki wsparciu finansowemu z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.

Trening pokazowy przeprowadzą:

·         Tomasz Lewandowski - mistrz Polski w grze pojedynczej w kategoriach wiekowych: żak, młodzik, kadet, junior oraz młodzieżowiec. Dwukrotny złoty medalista mistrzostw Polski seniorów w grze podwójnej. Najskuteczniejszy zawodnik Ekstraklasy mężczyzn w sezonie 2006/2007 (bilans gier: 24 zwycięstwa – 7 porażek). Obecnie grający trener superligowej drużyny KU AZS Politechniki Rzeszów. Najważniejsze osiągnięcia sportowe:

Mistrzostwa Polski Seniorów:

Ø  gra pojedyncza (brązowe medale: 2008, 2009);

Ø  gra podwójna (złote medale: 2011, 2012; srebrne medale: 2006, 2007);

Ø  gra mieszana (brązowe medale: 2006, 2011).

Akademickie Mistrzostwa Europy:

Ø  gra podwójna (brązowe medale: 2009, 2010);

Ø  gra mieszana (złoty medal: 2009);

Ø  drużynowo (srebrny medal: 2009, brązowy medal: 2010).

·         Karol Paśko - absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego – kierunek: Wychowanie Fizyczne (2004 – 2009). Wielokrotny medalista mistrzostw Polski i mistrzostw województwa w kategoriach młodzieżowych. Srebrny medalista Akademickich Mistrzostw Polski (2006). Obecnie trener Kadry Województwa Podkarpackiego (od 2008 roku).

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, dzieci, młodzież i dorosłych.

Stowarzyszenie Dobra Strona Wsi Husów

Zespół Szkół im. Jana Raka w Husowie