Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej
                                                                                                 09.12.2013

Kolejna (już ósma) edycja mikołajkowych zawodów za nami.

W miniony czwartek w naszej szkole rozegrany został gimnazjalny turniej siatkarski,
w którym udział wzięły reprezentacje szkół dziewcząt i chłopców z Husowa i Markowej.

Pierwsze na boisku zaprezentowały się zespoły żeńskie. W tej kategorii zwyciężyły zawodniczki markowskiego gimnazjum wygrywając mecz w stosunku 1:3.
Drugie spotkanie tego dnia to zmagania chłopców. W tym meczu nasi siatkarze grali bezbłędnie niemal w każdym elemencie, dzięki czemu wygrali w całym spotkaniu 3:0.

W niedzielę 8. grudnia rozegrana została trzecia kategoria mikołajkowego turnieju - kategoria open. W zawodach przygotowanych dla mieszkańców naszej gminy wzięły udział cztery zespoły. Swoją reprezentację wystawiła także nsza szkoła. Był to zespół złożony z uczniów, rodziców i nauczycieli.
Ogromny wkład w przygotowanie turnieju open miał Marcin Bembenik, któremu należą się gorące podziękowania. Słowa podziękowania należą się także mamie Marcina, za przygotowanie wspaniałego bigosu, który dodawał zawodnikom niezbędnych sił do gry :)

nbspnbsp/html