Dopingujemy Asseco Resovię Rzeszów

By | 20 marca 2017

Już po raz ósmy uczniowie Zespołu Szkół im. Jana Raka w Husowie dopingowali na żywo swoich ulubionych siatkarzy. Tym razem fani z Zespołu Szkół w Husowie wybrali się na mecz I rundy play off Ligi Mistrzów. Dnia 15 marca 2017 r. Asseco Resovia Rzeszów podejmowała na swoim terenie mistrza Włoch –zespół Azimut Modena Volley. Asseco Resovia Rzeszów przegrała
w zaciekłej rywalizacji po tie – breaku 2:3.
Awans do kolejnej fazy rozgrywek jest jednak nadal sprawą otwartą. Spotkanie rewanżowe odbędzie się za tydzień we Włoszech.

Uczestnicząc w wydarzeniach sportowych młodzież utrwala właściwe zachowania na imprezach masowych oraz podnosi poziom kulturalnego dopingowania. Celem wycieczki było również wzbudzanie aktywności sportowej wśród dzieci i młodzieży, propagowanie „zdrowej” rywalizacji, zdrowego stylu życia oraz wdrażanie do aktywnego spędzania wolnego czasu.