Audycja muzyczna

By | 9 maja 2019

7 maja 2019 roku na sali gimnastycznej w naszej szkole odbyła się audycja muzyczna zorganizowana przez członków Orkiestry Dętej w Husowie. Nasi uczniowie z ogromnym zaangażowaniem i  dbałością o każdy szczegół zaprezentowali swoje instrumenty muzyczne  oraz  umiejętności gry.

Pomiędzy kolejnymi występami kapelmistrz – pan Zdzisław Magoń- wprowadzał odbiorców w świat muzyki, akcentując, iż nauka gry na instrumencie to ciężka, ale przynosząca niezwykłą satysfakcję praca. Wskazywał na to, że muzyka uwrażliwia człowieka,  daje  możliwość rozwoju pod wieloma względami, otwiera na świat.

Na koniec audycji pani Dyrektor podziękowała organizatorom – panu Zdzisławowi Magoniowi i panu Marcinowi Bembenikowi, a także wyraziła nadzieję, że występy muzyczne zachęcą naszych uczniów do rozwijania talentów muzycznych i chętnego zaangażowania się w działalność Orkiestry Dętej
w Husowie.