Sukces naszych uczniów

By | 15 czerwca 2020

Duży sukces nasi uczniowie osiągnęli w Wojewódzkim Konkursie Historycznym „Od unii lubelskiej do Unii Europejskiej” pod hasłem „Przyszłość Polski i Europy w twoich rękach”.
Czwórka naszych reprezentantów awansowała do finału wojewódzkiego i tam uzyskali następujące wyniki.
W kategorii klas VI-VII
Milena Stańczuk (klasa VII) zajęła I miejsce i uzyskała tytuł laureata,
Marek Okrzeszowski (klasa VII) zajął II miejsce i uzyskał tytuł laureata,
Julia Frańczak i Dawid Kapłon (oboje VI b) uzyskali tytuł finalisty.
Opiekunem uczniów był Sławomir Dąbrowski.
Organizatorami IV edycji Wojewódzkiego Konkursu Historycznego „Od unii lubelskiej do Unii Europejskiej” pod hasłem „Przyszłość Polski i Europy w twoich rękach – Jaką przyszłość wybierzesz?”, były instytucje tj.: Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Rzeszów przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie, Szkoła Podstawowa w Cieplicach przy współpracy Instytutu Historii Uniwersytetu Rzeszowskiego.
Konkurs jest wpisany w wykaz zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych organizowanych w roku szkolnym 2019/2020 Podkarpackiego Kuratora Oświaty.
Link do wyników
Gratulujemy.