Program edukacyjny „DZIEL SIĘ UŚMIECHEM” (DSU)

By | 19 lutego 2019

Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Husowie informuje że po raz kolejny nasza szkoła przystąpiła do programu „Dziel się uśmiechem”. Korzystając z doświadczenia zgromadzonego w ramach „Klub Wiewiórki”, wolontariusze PCK i nauczyciele prowadzą lekcje, podczas których dzieci dowiadują się, jak prawidłowo dbać o swoje zęby. Każde dziecko, które weźmie udział w akcji otrzyma bezpłatny zestaw do pielęgnacji zębów, składający się ze szczoteczki, pasty oraz bezcukrowej gumy do żucia. Uczniowie otrzymują również materiały edukacyjne.

Celem programu jest budowanie świadomości prozdrowotnej wśród najmłodszych.

 

Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Husowie serdecznie dziękuje Pani Sylwii Hawro oraz Panu Gabrielowi Leniarowi za zaproszenie uczniów do udziału w programie oraz zaangażowanie w jego realizację.