Święto Niepodległości w naszej szkole

By | 10 listopada 2016

„Bóg – Honor – Ojczyzna”, taki tytuł nosił montaż słowno-muzyczny przygotowany przez uczniów Zespołu Szkół w Husowie, który uświetnił 98. rocznicę odzyskanie przez Polskę niepodległości.
Występ składał się z koncertu pieśni patriotycznych, poezji znakomitych, polskich autorów, pokazu filmowego „Przystanek Niepodległość”. Całość dopełniły pokaz narodowego tańca oraz instrumentalne wykonanie Roty.
Głównymi aktorami uroczystości byli uczniowie klasy 5, 6 szkoły podstawowej oraz I gimnazjum (chór), klasy II gimnazjum (montaż poetycki) i klasy III gimnazjum (taniec – Polonez).
W przygotowaniu uroczystości pomagali nauczyciele: Urszula Kluz, Agnieszka Kucha-Kielar, Anna Goclan, Edyta Czepielewska, Sławomir Dąbrowski.

Obecnością na naszej akademii zaszczycił nas Wójt Gminy Markowa pan Tadeusz Bar.