By | 13 października 2020

Szanowni Rodzice!

1. W związku ze znacznym wzrostem liczby osób przebywających na kwarantannie domowej, dyrekcja Szkoły Podstawowej wprowadza obowiązek noszenia maseczek dla uczniów i pracowników w czasie przerw lekcyjnych od czwartku 15 października 2020 roku do odwołania.
  2. Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Husowie uprzejmie prosi, aby uczniowie, którzy wykazują objawy chorobowe (przeziębienie, temperaturę) pozostali w domu.
  3. Prosimy o codzienne przypominanie dzieciom o zachowaniu środków ostrożności (mycie rąk, kaszlenie, kichanie w zgięty łokieć).

Podstawa prawna:

Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 9 października 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Husowie

Halina Harmuszkiewicz