Audycja muzyczna

By | 6 października 2022
W dniu dzisiejszym delegacja Orkiestry Dętej OSP Husów gościła w Szkole Podstawowej im. Jana Raka w Husowie na audycji muzycznej przygotowanej przez naszych muzyków.
Audycję poprowadził Pan Kapelmistrz Zdzisław Magoń. Podczas spotkania członkowie Orkiestry prezentowali wszystkim słuchaczom poszczególne instrumenty dęte drewniane i dęte blaszane oraz zestaw perkusyjny.
W dniu dzisiejszym wystąpili:
Flet: Anna Gierlach
Klarnet: Paweł Styś, Patrycja Wrona
Saksofon altowy: Karina Wrona
Trąbka: Maja Kontek
Waltornia: Zuzanna Mac
Sakshorn: Szymon Goclan
Puzon: Borys Lęcznar
Tuba: Błażej Lęcznar, Jakub Magoń
Perkusja: Dawid Styś
Składamy serdeczne podziękowania na ręce Pani Dyrektor Haliny Harmuszkiewicz, gronu pedagogicznemu a także wszystkim dzieciom za wspaniałe i ciepłe przyjęcie naszych wykonawców.
Wszystkich zainteresowanych, dzieci a także osoby dorosłe chcące podjąć naukę gry na instrumentach w naszej orkiestrze bardzo serdecznie zapraszamy na spotkanie organizacyjne DZISIAJ 6 października 2022 r. w godzinach od 18:30 do 20:00 w sali Ośrodka Kultury w Husowie.
Oczywiście można się zapisać w późniejszym terminie o każdym czasie 🙂
Zapraszamy 🙂 Kontakt: 603 710 742.