MAMY NOWYCH CZYTELNIKÓW!!!

By | 20 października 2022
Miło nam poinformować, że 20 października uczniowie klasy 1a i 1b zostali pasowani na czytelników naszej biblioteki szkolnej. Zanim jednak to nastąpiło, wzięli udział w zajęciach bibliotecznych i przeszli „test” z wiedzy o traktowaniu książek oraz zachowaniu się w bibliotece. Następnie złożyli przyrzeczenie i zostali pasowani na czytelników. Pani bibliotekarka Anna Węglarska przygotowała także sporo atrakcji i niespodzianek. Był przegląd różnych zakładek do książek (magnetyczne, papierowe, metalowe, orgiami). Każdy uczeń otrzymał w prezencie Wyprawkę Czytelniczą oraz słodki upominek. Na koniec zrobiono pamiątkowe zdjęcia.
Nowym czytelnikom gratulujemy! Zachęcamy do częstych i owocnych wizyt w naszej bibliotece szkolnej.
PS. W galerii zdjęć znalazło się jedno, na którym widnieje napis, który spontanicznie wykonały dzieci z jednej ze wspomnianych klas. Nie jest to napis w pełni poprawny, ale wszyscy pamiętamy, że pierwszoklasiści jeszcze się uczą literek, a dla nas liczą się ich chęci i dziecięcy entuzjazm.