GMINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

By | 26 października 2016

Dnia 21 października 2016 r. w Zespole Szkół im. Jana Raka w Husowie rozegrany został Gminny Turniej Tenisa Stołowego.  Dwunastu uczestników z Gimnazjum przy Zespole Szkół
w Husowie i Markowej rywalizowało w dwóch kategoriach: dziewcząt i chłopców.
W 22 meczach indywidualnych wyłoniono najlepszych zawodników. Poniżej przedstawiamy klasyfikację końcową:

Wyniki wszystkich pojedynków:

kategoria chłopców   (pdf)                     kategoria dziewcząt  (pdf)                       klasyfikacja końcowa  (pdf)

Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz opiekunom i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Gminny Turniej Tenisa Stołowego został zorganizowany w ramach projektu „Profilaktyka poprzez sport: zajęcia sportowo – rekreacyjne dla dzieci i młodzieży z zakresu tenisa stołowego”. Projekt został zrealizowany dzięki wsparciu finansowemu z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.