By | 25 listopada 2016

Dnia 26 listopada Szczep Drużyn Harcerskich „Silva” zorganizował  dla uczniów Zespołu Szkół w Husowie  „Andrzejki”.

Wszyscy harcerze, dzięki świetnej organizacji, zapewnili uczestnikom zabawy wiele atrakcji. Wędrownicy  zatroszczyli się o wspaniałe oświetlenie sali, którą wcześniej  udekorowali młodsi harcerze oraz muzykę, przy której bawiła się duża grupa uczniów. Największym zainteresowaniem cieszyły się losy oraz bufet, o który zadbali starsi harcerze i wędrownicy.  Dzięki wróżbom przygotowanym przez harcerki każdy mógł dowiedzieć się co go  czeka w przyszłości, poznać magię kolorów.

Fantastyczna atmosfera, bajeczne efekty świetlne, wróżby oraz muzyka sprawiły, że impreza była bardzo udana.