Piknik rodzinny

By | 22 czerwca 2017

Wspaniała zabawa, uśmiechnięte twarze dzieci i rodziców to obrazki, które można było zauważyć podczas pikniku rodzinnego, który odbył się dnia 13 czerwca 2017r. na terenie Grzybka w Husowie. Piknik został zorganizowany dla dzieci z klas I – III SP oraz ich rodzin. O zabawy i gry dla dzieci zadbał DJ Wodzirej Mayk. Nie zabrakło atrakcji muzycznych, tanecznych, artystycznych oraz zręcznościowych dla dzieci.  W programie został zaplanowany również czas na wspólna zabawę z rodzicami.

Piknik rodzinny okazał się doskonałym sposobem na bliższe poznanie oraz integrację rodziców ze szkołą, stworzył okazję do wspólnego oraz aktywnego spędzania wolnego czasu.

Na zakończenie wszyscy uczestnicy udali się do szkoły na wspólny poczęstunek przygotowany przez wychowawców klas I – III SP.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie pikniku oraz wszystkim uczestnikom za udział. Liczymy na dużą frekwencję w przyszłym roku.