MUZYCZNE MIKOŁAJKI W HUSOWIE

By | 6 grudnia 2022
🎼🎅⭐
6 grudnia obchodzimy dzień Świętego Mikołaja. Święto to zostało ustanowione w celu uczczenia pamięci biskupa Mikołaja z Miry i do dzisiejszego dnia jest przez wszystkie dzieci jednym z najbardziej wyczekiwanych dni w roku. W Gminie Markowa ubiegła sobota (3 grudnia) również była dla milusińskich wyjątkowym dniem, który mamy nadzieję przyniósł im dużo radości. To właśnie w tym dniu odbyły się szalone Muzyczne Mikołajki z CKGM. W godzinach przedpołudniowych dzieci z Husowa i Tarnawki tłumnie przybywały do Szkoły Podstawowej im. Jana Raka w Husowie, gdyż tam czekała na nie moc atrakcji: zabawy, konkursy i animacje muzyczne z Waldemarem Wywrockim – autorem piosenek dla dzieci, malowanie buziek, zabawy z chustą animacyjną oraz dla wszystkich łakomczuszków – łakocie i napoje. Pod koniec wspólnej zabawy uczestników odwiedził długo wyczekiwany gość – Święty Mikołaj, który obdarował każde dziecko prezentem, a chętni mogli zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie. Zapraszamy do obejrzenia galerii z Mikołajek w Husowie.