By | 19 lutego 2023

Słowa podziękowania i pożegnania kierujemy do odchodzącej na emeryturę Pani Haliny Jakielaszek, wieloletniej, zasłużonej pracownicy szkoły.

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest, nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

Pani Halinka jest takim właśnie człowiekiem. Zawsze sumienna, pracowita, radosna, a przede wszystkim serdeczna dla współpracowników
i uczniów. Z uśmiechem i wielką odpowiedzialnością wykonywała swoje obowiązki. Dzięki jej zaangażowaniu i trosce naszą szkołę otaczają piękne rabaty różane, w klasach nie brakuje zieleni.

Dziękując za lata poświęcenia, za  trud włożony w pracę, za lojalność  oraz troskę o dobre imię szkoły i działania dla jej pożytku, życzymy wielu lat w zdrowiu oraz dużo czasu na realizację swoich pasji i marzeń. Bowiem, kiedy kończy się jeden etap, zaczyna się drugi – inny i na początku drogi nieznany. Niech więc ten kolejny etap w Pani życiu będzie przepełniony radością i szczęściem.”

W imieniu wdzięcznych nauczycieli, współpracowników

oraz całej społeczności uczniowskiej

Halina Harmuszkiewicz